Продажба - Апартамент 1512 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
3 750 000 €
2480 €/m²
Property 51496 photo 1
Property 51496 photo 2
Property 51496 photo 3
Property 51496 photo 4
Property 51496 photo 5
Property 51496 photo 6
Property 51496 photo 7
Property 51496 photo 8
Property 51496 photo 9
Property 51496 photo 10
  • Обектен код 51496
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 1512 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 18

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 18
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 1512 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 21437
  • Квадратура 530 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Обектен код 44434
  • Квадратура 254 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Обектен код 45771
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Обектен код 41306
  • Квадратура 252 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин