248 000 €
2988 €/m²
Property 51568 photo 1
Property 51568 photo 2
Property 51568 photo 3
Property 51568 photo 4
Property 51568 photo 5
Property 51568 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С

Продажба
280 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 64277
  • Квадратура 36 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
275 000 € 3437 €/m²
  • Обектен код 65069
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 65365
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
285 000 € 4014 €/m²
  • Обектен код 65118
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин