Продажба - Къща 200 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Изток Геракас
450 000 €
2250 €/m²
Property 52053 photo 1
Property 52053 photo 2
Property 52053 photo 3
Property 52053 photo 4
Property 52053 photo 5
Property 52053 photo 6
Property 52053 photo 7
Property 52053 photo 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1992
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 200 кв.м в Атина. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол, една баня, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина.

Продажба
530 000 € 2120 €/m²
  • Обектен код 58432
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
525 000 € 2282 €/m²
  • Обектен код 63437
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
440 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 34448
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
637 000 € 2548 €/m²
  • Обектен код 28756
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
550 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 22334
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
490 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 62905
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
605 000 € 2630 €/m²
  • Обектен код 39369
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 60001
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2719 €/m²
  • Обектен код 63576
  • Квадратура 239 m²
  • Разстояние до морето 1250 m
Продажба
650 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 62910
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин