Продажба - Апартамент 1362 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
4 200 000 €
3084 €/m²
Property 52401 photo 1
Property 52401 photo 2
Property 52401 photo 3
Property 52401 photo 4
Property 52401 photo 5
  • Обектен код 52401
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 1362 m²
  • Площ на участък 1432 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 36

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 36
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 1362 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41299
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
5 445 000 € 3799 €/m²
  • Обектен код 52333
  • Квадратура 1433 m²
  • Брой стаи 30
Продажба
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Обектен код 50033
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 51299
  • Квадратура 1357 m²
  • Разстояние до морето 2600 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Обектен код 32903
  • Квадратура 351 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33907
  • Квадратура 315 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 41286
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
4 200 000 € 3083 €/m²
  • Обектен код 52401
  • Квадратура 1362 m²
  • Брой стаи 36

Абонамент за бюлетин