Продажба - Апартамент 595 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
3 100 000 €
5210 €/m²
Property 52534 photo 1
Property 52534 photo 2
Property 52534 photo 3
Property 52534 photo 4
Property 52534 photo 5
Property 52534 photo 6
Property 52534 photo 7
Property 52534 photo 8
Property 52534 photo 9
Property 52534 photo 10
Property 52534 photo 11
Property 52534 photo 12
Property 52534 photo 13
Property 52534 photo 14
Property 52534 photo 15
Property 52534 photo 16
Property 52534 photo 17
  • Обектен код 52534
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 595 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 595 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Обектен код 41340
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Обектен код 21439
  • Квадратура 407 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Обектен код 41286
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 600 000 € 11063 €/m²
  • Обектен код 44807
  • Квадратура 235 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Обектен код 45771
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Обектен код 37782
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин