375 000 €
2483 €/m²
Property 54325 photo 1
Property 54325 photo 2
Property 54325 photo 3
Property 54325 photo 4
Property 54325 photo 5
Property 54325 photo 6
Property 54325 photo 7
Property 54325 photo 8
Property 54325 photo 9

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 151 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от 3 спални, 3 бани. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, камина, паркомясто, райграс, отопление.

Продажба
305 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 65881
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
368 000 € 2044 €/m²
  • Обектен код 12966
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
375 000 € 2483 €/m²
  • Обектен код 54325
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
472 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 18107
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1355 €/m²
  • Обектен код 35103
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
520 000 € 4160 €/m²
  • Обектен код 8412
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 10433
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 4229
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
340 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 37651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин