455 000 €
3138 €/m²
Property 55997 photo 1
Property 55997 photo 2
Property 55997 photo 3
Property 55997 photo 4
Property 55997 photo 5
Property 55997 photo 6
Property 55997 photo 7
Property 55997 photo 8
Property 55997 photo 9
Property 55997 photo 10
Property 55997 photo 11
Property 55997 photo 12
Property 55997 photo 13
Property 55997 photo 14
Property 55997 photo 15
Property 55997 photo 16
Property 55997 photo 17
Property 55997 photo 18
Property 55997 photo 19
Property 55997 photo 20
Property 55997 photo 21
Property 55997 photo 22
Property 55997 photo 23
Property 55997 photo 24
Property 55997 photo 25

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 145 кв.м в Солун. Мезонетът е на четвърти етаж и на шести етаж. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна, едно джакузи. Шести етаж и се състои от 2 спални, една баня. Мезонет има фронтално изложение. CИмотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
400 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 56205
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
420 000 € 4158 €/m²
  • Обектен код 65387
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3442 €/m²
  • Обектен код 63515
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3606 €/m²
  • Обектен код 57552
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 3137 €/m²
  • Обектен код 55997
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 2869 €/m²
  • Обектен код 63138
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
465 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 64954
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 60441
  • Квадратура 148 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60832
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 4513 €/m²
  • Обектен код 65071
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин