127 000 €
2117 €/m²
Property 56401 photo 1
Property 56401 photo 2
Property 56401 photo 3
Property 56401 photo 4
Property 56401 photo 5
Property 56401 photo 6
Property 56401 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2015
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба търговски обект имот с площ 60 кв.м в Атина. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик.

Продажба
155 000 € 1987 €/m²
  • Обектен код 29235
  • Квадратура 78 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
150 000 € 1704 €/m²
  • Обектен код 63237
  • Квадратура 88 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
160 000 € 2105 €/m²
  • Обектен код 24167
  • Квадратура 76 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
120 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 45118
  • Квадратура 105 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
130 000 € 317 €/m²
  • Обектен код 30402
  • Квадратура 409 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
127 000 € 2116 €/m²
  • Обектен код 56401
  • Квадратура 60 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
105 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 44001
  • Квадратура 70 m²
  • Разстояние до морето 2350 m
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 35108
  • Квадратура 80 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
135 000 € 931 €/m²
  • Обектен код 35509
  • Квадратура 145 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
150 000 € 1515 €/m²
  • Обектен код 39107
  • Квадратура 99 m²
  • Разстояние до морето 12 m

Абонамент за бюлетин