270 000 € 255 000 €
3072 €/m²
Property 56762 photo 1
Property 56762 photo 2
Property 56762 photo 3
Property 56762 photo 4
Property 56762 photo 5
Property 56762 photo 6
Property 56762 photo 7
Property 56762 photo 8
Property 56762 photo 9
Property 56762 photo 10
Property 56762 photo 11
Property 56762 photo 12
Property 56762 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: тенти, барбекю, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 65317
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3642 €/m²
  • Обектен код 63823
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65210
  • Квадратура 26 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин