740 000 €
7400 €/m²
Property 56983 photo 1
Property 56983 photo 2
Property 56983 photo 3
Property 56983 photo 4
Property 56983 photo 5
Property 56983 photo 6
Property 56983 photo 7
Property 56983 photo 8
Property 56983 photo 9
Property 56983 photo 10
Property 56983 photo 11
Property 56983 photo 12
Property 56983 photo 13
Property 56983 photo 14
Property 56983 photo 15
Property 56983 photo 16
Property 56983 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 280 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 100 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 1 нива. Трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
720 000 € 3272 €/m²
  • Обектен код 65215
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
650 000 € 2031 €/m²
  • Обектен код 25949
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 4029
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 030 000 € 4103 €/m²
  • Обектен код 54699
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 2652 €/m²
  • Обектен код 30168
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2752 €/m²
  • Обектен код 4028
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
860 000 € 3909 €/m²
  • Обектен код 12902
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 14152
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
930 000 € 4061 €/m²
  • Обектен код 54696
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 3088 €/m²
  • Обектен код 36993
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин