Property 57564 photo 1
Property 57564 photo 2
Property 57564 photo 3
Property 57564 photo 4
Property 57564 photo 5
Property 57564 photo 6
Property 57564 photo 7
Property 57564 photo 8
Property 57564 photo 9
Property 57564 photo 10
Property 57564 photo 11
Property 57564 photo 12
Property 57564 photo 13
Property 57564 photo 14
Property 57564 photo 15
Property 57564 photo 16
Property 57564 photo 17
Property 57564 photo 18
Property 57564 photo 19
Property 57564 photo 20
Property 57564 photo 21
Property 57564 photo 22
Property 57564 photo 23
Property 57564 photo 24

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 920 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 93 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, отопление.

Продажба
347 000 € 611 €/m²
  • Обектен код 13337
  • Квадратура 567 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
470 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 11035
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57564
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 65881
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 19051
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1355 €/m²
  • Обектен код 35103
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
290 000 € 1348 €/m²
  • Обектен код 22047
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
425 000 € 1475 €/m²
  • Обектен код 35101
  • Квадратура 288 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 1909 €/m²
  • Обектен код 30107
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин