370 000 €
1850 €/m²
Property 59540 photo 1
Property 59540 photo 2
Property 59540 photo 3
Property 59540 photo 4
Property 59540 photo 5
Property 59540 photo 6
Property 59540 photo 7
Property 59540 photo 8
Property 59540 photo 9
Property 59540 photo 10
Property 59540 photo 11
Property 59540 photo 12
Property 59540 photo 13
Property 59540 photo 14
Property 59540 photo 15
Property 59540 photo 16
Property 59540 photo 17
Property 59540 photo 18
Property 59540 photo 19
Property 59540 photo 20
Property 59540 photo 21
Property 59540 photo 22
Property 59540 photo 23
Property 59540 photo 24
Property 59540 photo 25
Property 59540 photo 26
Property 59540 photo 27
Property 59540 photo 28

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 740 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 200 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
430 000 € 2529 €/m²
  • Обектен код 57344
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
472 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 18107
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 2298 €/m²
  • Обектен код 39225
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
390 000 € 370 000 € 2846 €/m²
  • Обектен код 8168
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 16355
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
368 000 € 2044 €/m²
  • Обектен код 12966
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 35102
  • Квадратура 277 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
305 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 65881
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
495 000 € 2379 €/m²
  • Обектен код 66145
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин