Продажба - Търговски обект 604 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Терми
468 000 €
775 €/m²
Property 59548 photo 1
Property 59548 photo 2
Property 59548 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2009
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • Auctioned real estate

Описание

Предлагаме за продажба търговски обект имот с площ 604 кв.м в Солун.

Продажба
500 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 60360
  • Квадратура 104 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
500 000 € 1449 €/m²
  • Обектен код 34711
  • Квадратура 345 m²
  • Разстояние до морето 5800 m
Продажба
400 000 € 1282 €/m²
  • Обектен код 61467
  • Квадратура 312 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
575 000 € 2963 €/m²
  • Обектен код 62715
  • Квадратура 194 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
490 000 € 583 €/m²
  • Обектен код 62060
  • Квадратура 840 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
550 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 63644
  • Квадратура 385 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
520 000 € 3561 €/m²
  • Обектен код 58348
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 120 m
Продажба
520 000 € 1259 €/m²
  • Обектен код 57938
  • Квадратура 413 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
495 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 58323
  • Квадратура 72 m²
  • Разстояние до морето 900 m
Продажба
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • Обектен код 9398
  • Квадратура 410 m²
  • Разстояние до морето 4000 m

Абонамент за бюлетин