Продажба - Апартамент 140 m² на Олимпийската Ривиера

Гърция Македония Префектура Пиерия Катерини Просилио
140 000 € 123 000 €
879 €/m²
Property 60282 photo 1
Property 60282 photo 2
Property 60282 photo 3
Property 60282 photo 4
Property 60282 photo 5
Property 60282 photo 6
Property 60282 photo 7
Property 60282 photo 8
Property 60282 photo 9
Property 60282 photo 10
Property 60282 photo 11
Property 60282 photo 12
Property 60282 photo 13
Property 60282 photo 14
Property 60282 photo 15
Property 60282 photo 16
Property 60282 photo 17
Property 60282 photo 18
Property 60282 photo 19
Property 60282 photo 20
Property 60282 photo 21
Property 60282 photo 22
Property 60282 photo 23
Property 60282 photo 24
Property 60282 photo 25
Property 60282 photo 26

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2001
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м на Олимпийската Ривиера в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, градина, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.