Продажба - Къща 150 m² в Ситония (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Ситония Вурвуру
289 000 €
1927 €/m²
Property 60359 photo 1
Property 60359 photo 2
Property 60359 photo 3
Property 60359 photo 4
Property 60359 photo 5
Property 60359 photo 6
Property 60359 photo 7
Property 60359 photo 8
Property 60359 photo 9
Property 60359 photo 10
Property 60359 photo 11
Property 60359 photo 12
Property 60359 photo 13
Property 60359 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1977
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 86 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 150 кв.м в Ситония (Халкидики). Първи етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина, райграс, барбекю, складово помещение.

Продажба
420 000 € 400 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 63738
  • Квадратура 160 m²
  • Разстояние до морето 650 m

Абонамент за бюлетин