Property 60832 photo 1
Property 60832 photo 2
Property 60832 photo 3
Property 60832 photo 4
Property 60832 photo 5
Property 60832 photo 6
Property 60832 photo 7
Property 60832 photo 8
Property 60832 photo 9
Property 60832 photo 10
Property 60832 photo 11
Property 60832 photo 12
Property 60832 photo 13
Property 60832 photo 14
Property 60832 photo 15
Property 60832 photo 16
Property 60832 photo 17
Property 60832 photo 18
Property 60832 photo 19
Property 60832 photo 20
Property 60832 photo 21
Property 60832 photo 22

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Energy Class: А+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 127 кв.м в Солун. Мезонетът е на пети етаж и на четвърти етаж. Пети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, една баня. Мезонет има фронтално изложение. C Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
320 000 € 2012 €/m²
  • Обектен код 60782
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
93 000 € 1162 €/m²
  • Обектен код 65410
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60834
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 64652
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60833
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
По запитване
  • Обектен код 49293
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65620
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
420 000 € 4158 €/m²
  • Обектен код 65387
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 61737
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
455 000 € 3137 €/m²
  • Обектен код 55997
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин