450 000 €
1286 €/m²
Property 60857 photo 1
Property 60857 photo 2
Property 60857 photo 3
Property 60857 photo 4
Property 60857 photo 5
Property 60857 photo 6
Property 60857 photo 7
Property 60857 photo 8
Property 60857 photo 9
Property 60857 photo 10
Property 60857 photo 11
Property 60857 photo 12
Property 60857 photo 13
Property 60857 photo 14
Property 60857 photo 15
Property 60857 photo 16
Property 60857 photo 17
Property 60857 photo 18
Property 60857 photo 19
Property 60857 photo 20
Property 60857 photo 21
Property 60857 photo 22

Details

  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 8
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 890 m
  • Разстояние до летището: 249 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 350 кв.м на Пелопонес. Мазе и се състои от една кухня, една баня. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 тоалетни, един офис. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
625 000 € 2232 €/m²
  • Обектен код 57958
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 2513 €/m²
  • Обектен код 65706
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65082
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
435 000 € 1891 €/m²
  • Обектен код 65548
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
375 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 60146
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
485 000 € 4801 €/m²
  • Обектен код 64417
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 1285 €/m²
  • Обектен код 60857
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
380 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65124
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
380 000 € 1538 €/m²
  • Обектен код 65121
  • Квадратура 247 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 62249
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин