400 000 €
4651 €/m²
Property 60951 photo 1
Property 60951 photo 2
Property 60951 photo 3
Property 60951 photo 4
Property 60951 photo 5
Property 60951 photo 6
Property 60951 photo 7
Property 60951 photo 8
Property 60951 photo 9
Property 60951 photo 10
Property 60951 photo 11
Property 60951 photo 12
Property 60951 photo 13
Property 60951 photo 14
Property 60951 photo 15
Property 60951 photo 16
Property 60951 photo 17
Property 60951 photo 18
Property 60951 photo 19
Property 60951 photo 20
Property 60951 photo 21
Property 60951 photo 22
Property 60951 photo 23
Property 60951 photo 24

Details

  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: друг
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м на о-в Корфу. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
360 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 41997
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
385 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 61162
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
400 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 61160
  • Квадратура 84 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
440 000 € 5116 €/m²
  • Обектен код 60765
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63914
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
345 000 € 5847 €/m²
  • Обектен код 47444
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 4345 €/m²
  • Обектен код 63196
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
565 000 € 5044 €/m²
  • Обектен код 60732
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 60866
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин