Продажба - Търговски обект 82 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център Зографу Ано Илисия
290 000 €
3537 €/m²
Property 61001 photo 1
Property 61001 photo 2
Property 61001 photo 3
Property 61001 photo 4
Property 61001 photo 5
Property 61001 photo 6
Property 61001 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1994
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 8500 m
  • Разстояние до летището: 22 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба търговски обект имот с площ 82 кв.м в Атина. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
330 000 € 1386 €/m²
  • Обектен код 26879
  • Квадратура 238 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
295 000 € 1638 €/m²
  • Обектен код 14742
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • Обектен код 38855
  • Квадратура 330 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
350 000 € 1483 €/m²
  • Обектен код 50066
  • Квадратура 236 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
265 000 € 2650 €/m²
  • Обектен код 37217
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
370 000 € 822 €/m²
  • Обектен код 12805
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 1100 m
Продажба
430 000 € 3873 €/m²
  • Обектен код 40579
  • Квадратура 111 m²
  • Разстояние до морето 6500 m
Продажба
250 000 € 3731 €/m²
  • Обектен код 44712
  • Квадратура 67 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
420 000 € 1372 €/m²
  • Обектен код 57040
  • Квадратура 306 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
330 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 22353
  • Квадратура 210 m²
  • Разстояние до морето 6500 m

Абонамент за бюлетин