365 000 €
1460 €/m²
Property 61205 photo 1
Property 61205 photo 2
Property 61205 photo 3
Property 61205 photo 4
Property 61205 photo 5
Property 61205 photo 6
Property 61205 photo 7
Property 61205 photo 8
Property 61205 photo 9
Property 61205 photo 10
Property 61205 photo 11
Property 61205 photo 12
Property 61205 photo 13
Property 61205 photo 14
Property 61205 photo 15
Property 61205 photo 16
Property 61205 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1100 m
  • Разстояние до летището: 104 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 250 кв.м на Пелопонес. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 душове с тоалетна. Loft и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
470 000 € 2315 €/m²
  • Обектен код 65714
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 2513 €/m²
  • Обектен код 65706
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
520 000 € 2007 €/m²
  • Обектен код 61882
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 31984
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
480 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 61032
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
470 000 € 1734 €/m²
  • Обектен код 61878
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
380 000 € 1743 €/m²
  • Обектен код 64460
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65082
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
485 000 € 4801 €/m²
  • Обектен код 64417
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65124
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин