320 000 €
2500 €/m²
Property 61384 photo 1
Property 61384 photo 2
Property 61384 photo 3
Property 61384 photo 4

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 126 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 128 кв.м на Пелопонес. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 3 спални, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
450 000 € 1285 €/m²
  • Обектен код 60857
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
275 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 65666
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
380 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65124
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
450 000 € 1730 €/m²
  • Обектен код 65940
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 64438
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
420 000 € 1573 €/m²
  • Обектен код 62737
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65082
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
280 000 € 1555 €/m²
  • Обектен код 65607
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
290 000 € 1487 €/m²
  • Обектен код 63724
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
285 000 € 1425 €/m²
  • Обектен код 59857
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин