190 000 €
2879 €/m²
Property 61936 photo 1
Property 61936 photo 2
Property 61936 photo 3
Property 61936 photo 4
Property 61936 photo 5
Property 61936 photo 6
Property 61936 photo 7
Property 61936 photo 8
Property 61936 photo 9
Property 61936 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Година на обновяване: 2004
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 90 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 66 кв.м на Пелопонес. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
240 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65959
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 62138
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
210 000 € 2164 €/m²
  • Обектен код 65953
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 190 000 € 1407 €/m²
  • Обектен код 63720
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 260 000 € 1575 €/m²
  • Обектен код 60815
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
280 000 € 1555 €/m²
  • Обектен код 65607
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
190 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65610
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
205 000 € 1553 €/m²
  • Обектен код 63836
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
205 000 € 1281 €/m²
  • Обектен код 65169
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
220 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 61471
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин