270 000 €
1588 €/m²
Property 64916 photo 1
Property 64916 photo 2
Property 64916 photo 3
Property 64916 photo 4
Property 64916 photo 5
Property 64916 photo 6
Property 64916 photo 7
Property 64916 photo 8
Property 64916 photo 9
Property 64916 photo 10
Property 64916 photo 11
Property 64916 photo 12
Property 64916 photo 13
Property 64916 photo 14
Property 64916 photo 15
Property 64916 photo 16
Property 64916 photo 17
Property 64916 photo 18
Property 64916 photo 19
Property 64916 photo 20
Property 64916 photo 21
Property 64916 photo 22
Property 64916 photo 23
Property 64916 photo 24

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 325 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Playroom

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 170 кв.м на Пелопонес. Мазе и се състои от едно складово помещение, един фитнес. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
310 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65926
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
375 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 60146
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 1743 €/m²
  • Обектен код 64460
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
240 000 € 190 000 € 1407 €/m²
  • Обектен код 63720
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 62138
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
365 000 € 1460 €/m²
  • Обектен код 61205
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 64920
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
365 000 € 3041 €/m²
  • Обектен код 65524
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
240 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 65959
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1904 €/m²
  • Обектен код 65082
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин