230 000 €
4107 €/m²
Property 65197 photo 1
Property 65197 photo 2
Property 65197 photo 3
Property 65197 photo 4
Property 65197 photo 5
Property 65197 photo 6
Property 65197 photo 7
Property 65197 photo 8
Property 65197 photo 9
Property 65197 photo 10
Property 65197 photo 11
Property 65197 photo 12
Property 65197 photo 13
Property 65197 photo 14
Property 65197 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1940
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 2 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 56 кв.м на о-в Корфу. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, складово помещение.

Продажба
220 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 65298
  • Квадратура 99 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
По запитване
  • Обектен код 54725
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 2190 €/m²
  • Обектен код 5715
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5777 €/m²
  • Обектен код 63780
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63914
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
200 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 44580
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
230 000 € 4107 €/m²
  • Обектен код 65197
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
325 000 € 2407 €/m²
  • Обектен код 8151
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин