365 000 €
3042 €/m²
Property 65524 photo 1
Property 65524 photo 2
Property 65524 photo 3
Property 65524 photo 4
Property 65524 photo 5
Property 65524 photo 6
Property 65524 photo 7
Property 65524 photo 8
Property 65524 photo 9
Property 65524 photo 10
Property 65524 photo 11
Property 65524 photo 12
Property 65524 photo 13

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 145 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 120 кв.м на Пелопонес. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от хол, една кухня, баня с тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
300 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63897
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
315 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64418
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 1730 €/m²
  • Обектен код 65940
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 1285 €/m²
  • Обектен код 60857
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
365 000 € 3041 €/m²
  • Обектен код 65524
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2933 €/m²
  • Обектен код 65445
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 64438
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
450 000 € 1046 €/m²
  • Обектен код 31984
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
470 000 € 1734 €/m²
  • Обектен код 61878
  • Квадратура 271 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
485 000 € 4801 €/m²
  • Обектен код 64417
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин