Property 65620 photo 1
Property 65620 photo 2
Property 65620 photo 3
Property 65620 photo 4
Property 65620 photo 5
Property 65620 photo 6
Property 65620 photo 7
Property 65620 photo 8
Property 65620 photo 9
Property 65620 photo 10

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Вътрешни стълби
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба мезонет с площ 96 кв.м в Солун. Мезонетът е на сутерен и на партер. сутерен и се състои от една спалня. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Мезонет има фронтално изложение. C Имотът разполага със следните екстри: климатик, отопление.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 60834
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 4513 €/m²
  • Обектен код 65071
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Наем
от 530 € 10 €/m²
  • Обектен код 65702
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 60825
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 2869 €/m²
  • Обектен код 63138
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
210 000 € 1166 €/m²
  • Обектен код 61737
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
730 000 € 3560 €/m²
  • Обектен код 59239
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 59816
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65620
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 49293
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин