Property 65797 photo 1
Property 65797 photo 2
Property 65797 photo 3
Property 65797 photo 4
Property 65797 photo 5
Property 65797 photo 6
Property 65797 photo 7
Property 65797 photo 8
Property 65797 photo 9
Property 65797 photo 10
Property 65797 photo 11
Property 65797 photo 12
Property 65797 photo 13
Property 65797 photo 14
Property 65797 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: E
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Камина
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 125 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, градина, отопление.

Продажба
340 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 37651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 2379 €/m²
  • Обектен код 66145
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 11348
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 25497
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 18000 m
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
330 000 € 891 €/m²
  • Обектен код 24155
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 36223
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 7520
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 2298 €/m²
  • Обектен код 39225
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 11342
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин