305 000 €
2905 €/m²
Property 65881 photo 1
Property 65881 photo 2
Property 65881 photo 3
Property 65881 photo 4
Property 65881 photo 5
Property 65881 photo 6
Property 65881 photo 7
Property 65881 photo 8
Property 65881 photo 9
Property 65881 photo 10
Property 65881 photo 11
Property 65881 photo 12
Property 65881 photo 13
Property 65881 photo 14
Property 65881 photo 15
Property 65881 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2006
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Склад
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 105 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 3 нива. Партер и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от хол с кухня. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 2076 €/m²
  • Обектен код 8632
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 891 €/m²
  • Обектен код 24155
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 1240 €/m²
  • Обектен код 36451
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 1363 €/m²
  • Обектен код 19051
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
367 500 € 1775 €/m²
  • Обектен код 4437
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
440 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 36952
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 11342
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
290 000 € 1348 €/m²
  • Обектен код 22047
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 1470 €/m²
  • Обектен код 22228
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 2298 €/m²
  • Обектен код 39225
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин