210 000 €
2165 €/m²
Property 65953 photo 1
Property 65953 photo 2
Property 65953 photo 3
Property 65953 photo 4
Property 65953 photo 5
Property 65953 photo 6
Property 65953 photo 7
Property 65953 photo 8
Property 65953 photo 9
Property 65953 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 193 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Access
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 97 кв.м на Пелопонес. Къщата и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
175 000 € 2058 €/m²
  • Обектен код 61677
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
310 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65926
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
200 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 65563
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
205 000 € 1553 €/m²
  • Обектен код 63836
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 65185
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63897
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
205 000 € 1281 €/m²
  • Обектен код 65169
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
220 000 € 1466 €/m²
  • Обектен код 62138
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
270 000 € 1003 €/m²
  • Обектен код 58445
  • Квадратура 269 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
195 000 € 1772 €/m²
  • Обектен код 65443
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин