240 000 €
1500 €/m²
Property 65959 photo 1
Property 65959 photo 2
Property 65959 photo 3
Property 65959 photo 4
Property 65959 photo 5
Property 65959 photo 6
Property 65959 photo 7
Property 65959 photo 8
Property 65959 photo 9

Details

  • Година на строителство: 1990
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Условие: Стара сграда
  • Energy Class: C
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 245 m
  • Разстояние до летището: 104 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 160 кв.м на Пелопонес. Партер и се състои от хол с кухня, една трапезария, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
280 000 € 260 000 € 1575 €/m²
  • Обектен код 60815
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
220 000 € 1571 €/m²
  • Обектен код 61471
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
320 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61384
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
205 000 € 1553 €/m²
  • Обектен код 63836
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
205 000 € 1281 €/m²
  • Обектен код 65169
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
225 000 € 900 €/m²
  • Обектен код 62825
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
275 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 65666
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
315 000 € 2480 €/m²
  • Обектен код 64418
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
200 000 € 1428 €/m²
  • Обектен код 65563
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 1555 €/m²
  • Обектен код 65607
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин