350 000 €
5833 €/m²
Property 7799 photo 1
Property 7799 photo 2
Property 7799 photo 3
Property 7799 photo 4
Property 7799 photo 5
Property 7799 photo 6
Property 7799 photo 7
Property 7799 photo 8
Property 7799 photo 9
Property 7799 photo 10
Property 7799 photo 11
Property 7799 photo 12
Property 7799 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1400 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
335 000 € 4036 €/m²
  • Обектен код 61588
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4214 €/m²
  • Обектен код 63667
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 3614 €/m²
  • Обектен код 59801
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин