Продажба - Таунхаус 130 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Коропи
270 000 €
2077 €/m²
Property 8632 photo 1
Property 8632 photo 2
Property 8632 photo 3
Property 8632 photo 4
Property 8632 photo 5
Property 8632 photo 6
Property 8632 photo 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 130 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Пети етаж и се състои от една спалня, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
367 500 € 1775 €/m²
  • Обектен код 4437
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 1919 €/m²
  • Обектен код 22184
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Обектен код 4336
  • Квадратура 170 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
237 000 € 1402 €/m²
  • Обектен код 13323
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
320 000 € 1355 €/m²
  • Обектен код 35103
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
368 000 € 2044 €/m²
  • Обектен код 12966
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
305 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 65881
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 3090 €/m²
  • Обектен код 37651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 65797
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин