Продават

Продажба - Апартамент 35 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Калитея
По запитване
Property 58493 photo 1
Property 58493 photo 2
Property 58493 photo 3
Property 58493 photo 4
Property 58493 photo 5
Property 58493 photo 6
Property 58493 photo 7
Property 58493 photo 8
Property 58493 photo 9
Property 58493 photo 10
Property 58493 photo 11
Property 58493 photo 12
Property 58493 photo 13
Property 58493 photo 14
Property 58493 photo 15
Property 58493 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 75 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Касандра (Халкидики) в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване.

Продажба
140 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 58395
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 7101 €/m²
  • Обектен код 59272
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59273
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
490 000 € 7101 €/m²
  • Обектен код 59275
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
480 000 € 6233 €/m²
  • Обектен код 59313
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2769 €/m²
  • Обектен код 59735
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 60649
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
160 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 60910
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
310 000 € 1937 €/m²
  • Обектен код 60911
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 62259
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин