45 000 €
1875 €/m²
Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

Details

  • Година на строителство: 1960
  • Година на обновяване: 2000
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 1: 1 комната
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Описание

Предлагаме за продажба търговски обект имот с площ 24 кв.м в Солун.

Продажба
40 000 € 727 €/m²
  • Обектен код 42339
  • Квадратура 55 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
56 000 € 1076 €/m²
  • Обектен код 43715
  • Квадратура 52 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
60 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 45699
  • Квадратура 32 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
40 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 49723
  • Квадратура 20 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Инвестиции Продажба
55 000 € 1833 €/m²
  • Обектен код 51154
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
55 000 € 916 €/m²
  • Обектен код 56863
  • Квадратура 60 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
48 000 € 234 €/m²
  • Обектен код 56986
  • Квадратура 205 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
38 000 € 1520 €/m²
  • Обектен код 57906
  • Квадратура 25 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
38 000 € 336 €/m²
  • Обектен код 57944
  • Квадратура 113 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Инвестиции Продажба
58 000 € 1657 €/m²
  • Обектен код 61480
  • Квадратура 35 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин