147 имоти в 10 страници

Препоръчваме Продажба
280 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 51989
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
400 000 € 4597 €/m²
  • Обектен код 51990
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
94 000 € 2292 €/m²
  • Обектен код 65904
  • Квадратура 41 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 66055
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 51993
  • Квадратура 59 m²
  • Разстояние до морето 80 m
Препоръчваме Продажба
350 000 € 330 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 51988
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 66057
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
95 000 € 863 €/m²
  • Обектен код 61911
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
320 000 € 2539 €/m²
  • Обектен код 61315
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
1 500 000 € 2392 €/m²
  • Обектен код 65715
  • Квадратура 627 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
260 000 € 2080 €/m²
  • Обектен код 65382
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
158 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 66058
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
135 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65327
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
750 000 € 288 €/m²
  • Обектен код 29441
  • Квадратура 2600 m²
  • Разстояние до морето 450 m
Продажба
160 000 € 1142 €/m²
  • Обектен код 32480
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4

Имоти в Термaйкос, Гърция

Търсите имот в Гърция, който съчетава живот край морето, лесен достъп до голям град и добро съотношение цена–качество? Районът Термaйкос, непосредствено до Солун, е една от най-привлекателните дестинации за недвижими имоти в Северна Гърция.

Защо да изберете Термaйкос за вашия имот в Гърция

Термaйкос се простира по крайбрежието на Термaйкоския залив, предлагайки дълги пясъчни плажове, хълмове, покрити с борова гора, и прекрасни гледки към морето към планината Олимп. Районът е достатъчно близо до Солун за работа, обучение и пазаруване, но същевременно е спокоен и отпуснат — идеален както за ваканционен дом, така и за целогодишно живеене.

  • Само около 30–40 минути от центъра на Солун
  • Бърз достъп до Международно летище Солун (SKG)
  • Дълга брегова линия с организирани плажове и зони, подходящи за семейства
  • Добре развита инфраструктура, училища, магазини, медицински услуги и обществен транспорт

Видове имоти, предлагани в Термaйкос

Пазарът на недвижими имоти в Термaйкос предлага разнообразие от жилища за различни бюджети и стилове на живот:

  • Апартаменти близо до морето – идеални за двойки, студенти и инвеститори
  • Мезонети и къщи тип таунхаус в тихи жилищни квартали
  • Самостоятелни къщи и луксозни вили с частни градини, басейни и панорамни гледки към морето
  • Парцели за застрояване за тези, които желаят да построят свой собствен дом

Популярните зони включват Перея (Peraia), Неа Епиватес (Nei Epivates), Ая Триада (Agia Triada), Епаноми (Epanomi) и Миханона (Michaniona) — всяка със собствен характер, местни таверни, кафенета и красиви крайбрежни алеи.