Продават
По запитване
Property 1187 photo 1
Property 1187 photo 2
Property 1187 photo 3
Property 1187 photo 4
Property 1187 photo 5
Property 1187 photo 6
Property 1187 photo 7
Property 1187 photo 8
Property 1187 photo 9
Property 1187 photo 10
Property 1187 photo 11
Property 1187 photo 12
Property 1187 photo 13
Property 1187 photo 14
Property 1187 photo 15
Property 1187 photo 16
Property 1187 photo 17
Property 1187 photo 18
Property 1187 photo 19
Property 1187 photo 20
Property 1187 photo 21
Property 1187 photo 22
Property 1187 photo 23
Property 1187 photo 24
Property 1187 photo 25
Property 1187 photo 26
Property 1187 photo 27
Property 1187 photo 28
Property 1187 photo 29
Property 1187 photo 30
Property 1187 photo 31
Property 1187 photo 32
Property 1187 photo 33
Property 1187 photo 34
Property 1187 photo 35
Property 1187 photo 36
Property 1187 photo 37
Property 1187 photo 38
Property 1187 photo 39

Details

  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 7: гостиная, кабинет, столовая, кухня, 5 спальных комнат, 6 ванных, кладовая, большая веранда, большой балкон.
  • Други удобства: полное кондиционирование, подогреваемые полы, солнечные панели для подогрева воды и бассейна, бассейн 110 кв.м, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю, автоматические двери гаража
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Гледка към морето
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба вила с площ 486 кв.м на Крит. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто.

Местоположение

Видео

Подобни обекти

Наем
от 130 € /на ден 0 €/m²
  • Обектен код 41668
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 41673
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 200 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 41953
  • Квадратура 268 m²
  • Брой стаи 8
Инвестиции Продажба
587 000 € 3668 €/m²
  • Обектен код 42645
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 7614 €/m²
  • Обектен код 42669
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
6 000 000 € 10695 €/m²
  • Обектен код 42700
  • Квадратура 561 m²
Продажба
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Обектен код 43802
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
6 500 000 € 13978 €/m²
  • Обектен код 43943
  • Квадратура 465 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
430 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 44007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
379 000 € 1973 €/m²
  • Обектен код 44195
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин