228 имоти в 16 страници

Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Обектен код 64758
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Препоръчваме Продажба
980 000 € 326 €/m²
  • Обектен код 35962
  • Квадратура 3000 m²
  • Разстояние до морето 30 m
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64822
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64823
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 65279
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 65530
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
7 000 000 € 25 €/m²
  • Обектен код 568
  • Квадратура 274615 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
450 000 € 54 €/m²
  • Обектен код 6538
  • Квадратура 8243 m²
  • Разстояние до морето 11000 m
Продажба
139 000 € 231 €/m²
  • Обектен код 6745
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
130 000 € 107 000 € 25 €/m²
  • Обектен код 9138
  • Квадратура 4194 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
491 000 € 319 €/m²
  • Обектен код 10426
  • Квадратура 1538 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
86 000 € 73 000 € 16 €/m²
  • Обектен код 11379
  • Квадратура 4300 m²
  • Разстояние до морето 10500 m
Продажба
675 000 € 143 €/m²
  • Обектен код 11960
  • Квадратура 4700 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Недвижими имоти в област Ханя, Крит

Област Ханя в западен Крит е една от най-търсените зони за покупка на недвижими имоти в Гърция. Съчетавайки мек средиземноморски климат, красиви плажове, традиционни селища и очарователен венециански град, Ханя предлага отлични възможности както за ваканционни домове, така и за постоянно живеене.

Защо да купите имот в Ханя

Ханя привлича купувачи от цял свят благодарение на високото качество на живот и стабилния пазар на имоти. Регионът предлага:

  • Дълъг летен сезон с над 300 дни слънчево време
  • Лесен достъп чрез международно летище и фериботни връзки
  • Модерна инфраструктура, болници, училища и услуги
  • Силен интерес към туристически наеми и ваканционни домове
  • Автентичен критски начин на живот и сигурна среда

Популярни райони в област Ханя

Пазарът на недвижими имоти в Ханя е много разнообразен – от оживени крайбрежни курорти до спокойни планински села:

  • Град Ханя и Старият град – историческо венецианско пристанище, традиционни градски къщи, апартаменти и луксозни ремонтирани имоти.
  • Полуостров Акротири – близо до летището и града, модерни вили и апартаменти с гледка към морето и плажове, подходящи за семейства.
  • Апокоронас – зелени хълмове и традиционни селища като Каливес, Алмирида и Ваmos; идеални за каменни къщи и ваканционни вили.
  • Платаниас & Агиа Марина – популярен туристически район с голям потенциал за отдаване под наем, апартаменти на първа линия и модерни домове.
  • Южно крайбрежие (Палеохора, Сфакя, Фрагоκастело) – по-спокойно и тихо, с девствена природа и уникални парцели на брега.