Продажба - Апартамент 94 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Лейвадия
215 000 €
2287 €/m²
Property 48326 photo 1
Property 48326 photo 2
Property 48326 photo 3
Property 48326 photo 4

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 48824
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 52129
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
215 000 € 2828 €/m²
  • Обектен код 43903
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 1902 €/m²
  • Обектен код 45778
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
180 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 52130
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 2598 €/m²
  • Обектен код 52309
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
252 450 € 3321 €/m²
  • Обектен код 56085
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2362 €/m²
  • Обектен код 46113
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2358 €/m²
  • Обектен код 42395
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин