Продажба - Апартамент 52 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
340 000 €
6538 €/m²
Property 52023 photo 1
Property 52023 photo 2
Property 52023 photo 3
  • Обектен код 52023
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 52 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 6
  • Етаж: 5 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 52 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
298 000 € 1278 €/m²
  • Обектен код 52506
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
314 150 € 2166 €/m²
  • Обектен код 52043
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
417 850 € 3397 €/m²
  • Обектен код 37009
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
421 974 € 5480 €/m²
  • Обектен код 37031
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
340 000 € 6538 €/m²
  • Обектен код 52023
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 1711 €/m²
  • Обектен код 52141
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 18005
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
451 998 € 9224 €/m²
  • Обектен код 36942
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
505 000 € 8278 €/m²
  • Обектен код 36960
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
422 500 € 4642 €/m²
  • Обектен код 37004
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин