Продажба - Апартамент 111 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
385 000 €
3468 €/m²
Property 55973 photo 1
Property 55973 photo 2
Property 55973 photo 3
Property 55973 photo 4
Property 55973 photo 5
Property 55973 photo 6
Property 55973 photo 7
  • Обектен код 55973
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 111 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой етажи: 9
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 111 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
340 263 € 8299 €/m²
  • Обектен код 36943
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
505 000 € 8278 €/m²
  • Обектен код 36960
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
422 500 € 4642 €/m²
  • Обектен код 37004
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 850 € 3397 €/m²
  • Обектен код 37009
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
421 974 € 5480 €/m²
  • Обектен код 37031
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
330 000 € 4342 €/m²
  • Обектен код 37034
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3578 €/m²
  • Обектен код 45601
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин