Продават

Продажба - Таунхаус 64 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Сивири
По запитване
Property 8183 photo 1
Property 8183 photo 2
Property 8183 photo 3
Property 8183 photo 4
Property 8183 photo 5
Property 8183 photo 6
Property 8183 photo 7
Property 8183 photo 8
Property 8183 photo 9
Property 8183 photo 10
Property 8183 photo 11
Property 8183 photo 12
Property 8183 photo 13
Property 8183 photo 14
Property 8183 photo 15
Property 8183 photo 16
Property 8183 photo 17

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 64 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, барбекю, складово помещение.

Продажба
430 000 € 5733 €/m²
  • Обектен код 59113
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 59698
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
275 000 € 3055 €/m²
  • Обектен код 60333
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 60924
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60973
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5217 €/m²
  • Обектен код 61061
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
147 000 € 1670 €/m²
  • Обектен код 61777
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3372 €/m²
  • Обектен код 62184
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
150 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 62191
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
160 000 € 3478 €/m²
  • Обектен код 62192
  • Квадратура 46 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин