За компанията
За компанията
Нашият екип
Нашите офиси
История на компанията
+359 (0) 2 9963402
Проектиране
3D моделиране и визуализация
Sales Agent
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Oбекти на агента
Продажба
192 000 €
3840 €/m²
Къща
Атика
Обектен код
65172
Квадратура
50 m²
Брой стаи
2
Продажба
160 000 €
3200 €/m²
Апартамент
Атика
Обектен код
65179
Квадратура
50 m²
Брой стаи
2
Продажба
260 000 €
3250 €/m²
Апартамент
Атика
Обектен код
65180
Квадратура
80 m²
Брой стаи
3
Продажба
135 000 €
2500 €/m²
Апартамент
Атика
Обектен код
65184
Квадратура
54 m²
Брой стаи
2
Продажба
310 000 €
3563 €/m²
Къща
Атика
Обектен код
65187
Квадратура
87 m²
Брой стаи
2
Продажба
425 000 €
3171 €/m²
Къща
Атика
Обектен код
65282
Квадратура
134 m²
Брой стаи
3
Продажба
285 000 €
2544 €/m²
Апартамент
Атика
Обектен код
65283
Квадратура
112 m²
Брой стаи
3
Продажба
210 000 €
2413 €/m²
Апартамент
Атика
Обектен код
65367
Квадратура
87 m²
Брой стаи
3
Изпращане
Фамилия, име
Телефон
Email
Съобщение
Съгласен съм с политиката за поверителност
Абонирай се
Бих желал да получавам актуализации и промоционални предложения на предоставените от мен детайли за контакт, които съответстват с мойте интереси и предпочитания,в зависимост от
Политика за конфиденциалност
Използваме "бисквитки", за да Ви предоставим най-доброто изживяване на нашия уебсайт. Ако продължите да използвате този сайт, ние ще приемем, че сте доволни от него.
Още тук
Ok