11 имоти в 1 страници

Продажба
250 000 € 2212 €/m²
  • Обектен код 49652
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50128
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
248 000 € 2987 €/m²
  • Обектен код 51568
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 1769 €/m²
  • Обектен код 53236
  • Квадратура 113 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
62 000 € 1937 €/m²
  • Обектен код 63691
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2564 €/m²
  • Обектен код 66046
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 1444 €/m²
  • Обектен код 50418
  • Квадратура 45 m²
  • Разстояние до морето 11000 m

Недвижими имоти в Кипсели, Център на Атина

Кипсели е един от най-живите и автентични квартали в централна Атина. На кратко разстояние от Омония и Синтагма, този исторически район съчетава класическа атинска архитектура с динамичен градски начин на живот. Закупуването на имот в Кипсели предлага отлична възможност както за живеене, така и за инвестиция в сърцето на града.

Защо да изберете имоти в Кипсели

Кипсели е известен със своите красиви неокласически сгради, жилищни блокове от 60-те години, улици с дървета и мултикултурен характер. През последните години кварталът преживява значително възраждане, привличайки млади професионалисти, студенти, артисти и международни купувачи. Цените на имотите остават по-достъпни в сравнение с други централни райони на Атина, като търсенето на дългосрочни наеми и краткосрочни ваканционни наеми продължава да расте.

  • Централно местоположение с лесен достъп до целия град Атина
  • Добра връзка с градския транспорт (автобуси, тролеи, бъдещо развитие на метрото)
  • Богат културен живот – театри, галерии, кафенета и ресторанти
  • Популярен район за студенти и млади семейства – идеален за доход от наем
  • Широк избор от имоти – от малки студиа до просторни семейни апартаменти

Видове имоти в Кипсели

Недвижимите имоти в Кипсели варират от обновени апартаменти в класически сгради до модернизирани жилища в блокове с балкони и гледка към града. Много имоти са подходящи за:

  • Постоянно живеене в центъра на Атина