58 имоти в 4 страници

Продажба
350 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 7799
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 51027
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 53010
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 64942
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
855 000 € 7008 €/m²
  • Обектен код 64945
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 21536
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6

Недвижими имоти във Вари – Варкиза, Атинска ривиера

Вари – Варкиза е един от най-привлекателните райони на Атинската ривиера, съчетаващ модерна инфраструктура, красиви плажове и спокоен крайбрежен начин на живот. Разположен само на 20–30 минути от центъра на Атина и близо до международното летище, районът се превърна в силно търсена дестинация за покупка на имот в Гърция.

Защо да купите имот във Вари – Варкиза

Районът предлага редки по рода си баланс: тихa морска среда с лесен достъп до града. Варкиза е известна с организирания си пясъчен плаж, кристално чистите води, кафенета, таверни и плажни клубове, докато Вари се отличава с по-тихи жилищни квартали и местен живот през цялата година.

Основните предимства на недвижимите имоти във Вари – Варкиза включват:

  • Отлична локация на Атинската ривиера
  • Кратко пътуване до Международното летище в Атина
  • Модерни удобства, училища и супермаркети
  • Високо качество на живот и безопасна среда
  • Силно търсене под наем и потенциал за инвестиции

Видове налични имоти

Местният пазар на недвижими имоти предлага широк набор от възможности за различни нужди и бюджети:

  • Апартаменти и мезонети в модерни сгради, идеални за ваканционни имоти, постоянно живеене или доход от отдаване под наем.
  • Луксозни вили и къщи с частни градини, басейни и гледка към морето, перфектни за тези, които търсят уединение и комфорт.
  • Парцелa подходящи за изграждане на персонализирани домове или инвестиционни проекти.

Много имоти във Вари – Варкиза предлагат гледка към морето, лесна пешеходна дистанция до плажа и близост до паркове и спортни съоръжения, което прави района особено привлекателен за семейства и пенсионери.