28 имоти в 2 страници

Продажба
190 000 € 1979 €/m²
  • Обектен код 65776
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
237 000 € 1402 €/m²
  • Обектен код 13323
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
347 000 € 611 €/m²
  • Обектен код 13337
  • Квадратура 567 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
342 000 € 2460 €/m²
  • Обектен код 13346
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
420 000 € 1909 €/m²
  • Обектен код 30107
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 3088 €/m²
  • Обектен код 36993
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2459 €/m²
  • Обектен код 37027
  • Квадратура 244 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
360 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 61743
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Обектен код 5934
  • Квадратура 900 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
75 000 € 326 €/m²
  • Обектен код 7741
  • Квадратура 230 m²
  • Разстояние до морето 260 m
Продажба
75 000 € 80 €/m²
  • Обектен код 13403
  • Квадратура 930 m²
  • Разстояние до морето 2400 m
Продажба
37 000 € 74 €/m²
  • Обектен код 13426
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
37 000 € 37 €/m²
  • Обектен код 13430
  • Квадратура 1000 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
56 000 € 207 €/m²
  • Обектен код 13481
  • Квадратура 270 m²
  • Разстояние до морето 400 m

Недвижими имоти в Артемида (Лоутса), Гърция

Артемида, известна още като Лоутса, е очарователен морски град на източното крайбрежие на Атика, само на 30–40 минути от Атина и близо до Международното летище „Атина“. Благодарение на дългите си пясъчни плажове, спокойната атмосфера и лесния достъп до столицата, Артемида се превърна в една от най-привлекателните зони за покупка на недвижим имот в Гърция.

Защо да купите имот в Артемида (Лоутса)?

Недвижимите имоти в Артемида предлагат идеална комбинация от комфорт за почивка и целогодишно живеене. Градът се простира по красиво крайбрежие с организирани плажове, плажни барове, водни спортове и зони, подходящи за семейства. Можете да се наслаждавате на гледки към морето, на прясна морска храна в местните таверни и на живата летна нощна сцена, като същевременно разполагате с всички необходими услуги в близост – супермаркети, училища, аптеки и банки.

Артемида е и популярна дестинация за уикендите и лятото сред атиняните, което подкрепя както дългосрочни, така и краткосрочни наеми. Това прави покупката на къща или апартамент в Лоутса интересна инвестиционна възможност с добър потенциал за отдаване под наем.

Видове имоти в Артемида

Пазарът на недвижими имоти в Артемида (Лоутса) е разнообразен и подходящ за различни бюджети:

  • Апартаменти и мезонети близо до плажа или в тихи жилищни улици.
  • Самостоятелни къщи и вили с частни градини, тераси и често с гледка към морето.
  • Новоизградени имоти с модерен дизайн, енергийно ефективни системи и паркоместа.