29 имоти в 2 страници

Продажба
110 000 € 1037 €/m²
  • Обектен код 50746
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
24 000 € 800 €/m²
  • Обектен код 58441
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
130 000 € 928 €/m²
  • Обектен код 61457
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
80 000 € 661 €/m²
  • Обектен код 62426
  • Квадратура 121 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
125 000 € 56 €/m²
  • Обектен код 52629
  • Квадратура 2206 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
40 000 € 6 €/m²
  • Обектен код 58466
  • Квадратура 6500 m²
  • Разстояние до морето 4400 m
Продажба
30 000 € 8 €/m²
  • Обектен код 58482
  • Квадратура 3500 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Обектен код 59230
  • Квадратура 1757 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
120 000 € 128 €/m²
  • Обектен код 60113
  • Квадратура 932 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
120 000 € 131 €/m²
  • Обектен код 60117
  • Квадратура 914 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
120 000 € 129 €/m²
  • Обектен код 60119
  • Квадратура 930 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
330 000 € 118 €/m²
  • Обектен код 60122
  • Квадратура 2776 m²
  • Разстояние до морето 1800 m
Продажба
1 700 000 € 369 €/m²
  • Обектен код 60458
  • Квадратура 4600 m²
  • Разстояние до морето 650 m
Продажба
105 000 € 42 €/m²
  • Обектен код 61454
  • Квадратура 2470 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
105 000 € 49 €/m²
  • Обектен код 61456
  • Квадратура 2110 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Недвижими имоти в Тиналио, Корфу – Вашият дом в автентична Гърция

Тиналио (Thinali) е красив район в северната част на Корфу, Гърция, известен с запазената си природа, спокойния начин на живот и автентичната гръцка атмосфера. Ако търсите имот в Гърция, далеч от масовия туризъм – но въпреки това близо до морето и ежедневните удобства – недвижимите имоти в Тиналио са отличен избор.

Защо да купите имот в Тиналио?

Районът Тиналио съчетава зелени хълмове, маслинови горички и дълги пясъчни плажове с кристално чисти води. Традиционните селища, местните таверни и дружелюбните съседи го правят перфектно място за къща за почивка, дом за пенсиониране или целогодишно живеене. Международното летище на Корфу е в разумно разстояние с кола, което прави района леснодостъпен както за собственици, така и за гости.

  • Тихи, автентични гръцки села
  • Красиви плажове и живописна крайбрежна природа
  • Разнообразие от имоти – от селски къщи до модерни вили
  • Добър потенциал за отдаване под наем за почивки
  • Удобен достъп до град Корфу и до летището

Видове недвижими имоти в Тиналио

Пазарът на имоти в Тиналио предлага нещо за всякакъв бюджет и начин на живот:

  • Традиционни каменни къщи – Реновирани или за възстановяване, идеални за хората, които обичат имоти с характер и автентична архитектура.