24 имоти в 2 страници

Продажба
174 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 64135
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
150 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 22077
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
36 000 € 180 €/m²
  • Обектен код 40565
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
175 000 € 2651 €/m²
  • Обектен код 64149
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3

Недвижими имоти в Амфиполи, Гърция

Амфиполи (Амфиполис) е една от най-вълнуващите нововъзникващи дестинации за недвижими имоти в Северна Гърция. Намира се в област Серес, близо до Егейско море, и съчетава богата история, спокойни пейзажи и атрактивни цени на имотите. Независимо дали търсите ваканционен дом, постоянно жилище или дългосрочна инвестиция, Амфиполи предлага уникална възможност.

Защо да купите имот в Амфиполи?

Районът на Амфиполи е известен със своите археологически обекти – впечатляващата гробница Каста и древния град. В същото време е заобиколен от зелени хълмове, лозя и маслинови насаждения и е само на кратко разстояние с кола от красивите пясъчни плажове по Егейското крайбрежие. Този редки съчетание на култура, природа и достъп до море прави пазара на недвижими имоти в Амфиполи изключително обещаващ.

  • Отлично съотношение цена–качество в сравнение с други гръцки крайбрежни зони
  • Ниска престъпност и тихa, подходяща за семейства среда
  • Лесен достъп до международно летище Солун и до основни магистрали
  • Нарастващ туризъм благодарение на археологическия и религиозния туризъм

Видове имоти в Амфиполи

В Амфиполи и близките села можете да намерите голямо разнообразие от имоти:

  • Традиционни каменни къщи в живописни селища
  • Модерни апартаменти, идеални за ваканционни имоти “заключи и замини”
  • Самостоятелни къщи с градини и гледка към морето или планината
  • Парцели, подходящи за изграждане на вили или туристическо настаняване