Property 10321 photo 1
Property 10321 photo 2
Property 10321 photo 3
Property 10321 photo 4
Property 10321 photo 5

Details

  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до край. град: 1 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Описание

Продава се Парцел с площ 1380 кв.м. на КритТя е част от плана на града. На територията: водоснабдяване, електричество. С възможност за строеж до 400 кв.м. Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината.

For sale plot of 1380 sq.m. in Kato Loumas, Crete. The plot is within the residential area and can build up to 400 sq.m. It has sea views and the access to is by good asphalt road. Water and electricity are nearby.

Продажба
50 000 € 45 €/m²
  • Обектен код 65413
  • Квадратура 1100 m²
  • Разстояние до морето 21000 m
Продажба
40 000 € 80 €/m²
  • Обектен код 50374
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 22000 m
Продажба
35 000 € 175 €/m²
  • Обектен код 37333
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Обектен код 32791
  • Квадратура 359 m²
  • Разстояние до морето 520 m
Продажба
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Обектен код 38008
  • Квадратура 915 m²
  • Разстояние до морето 9200 m
Продажба
55 000 € 75 €/m²
  • Обектен код 63352
  • Квадратура 730 m²
  • Разстояние до морето 5150 m
Продажба
44 000 € 35 €/m²
  • Обектен код 65912
  • Квадратура 1255 m²
  • Разстояние до морето 2100 m
Продажба
43 000 € 193 €/m²
  • Обектен код 42232
  • Квадратура 222 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
40 000 € 99 €/m²
  • Обектен код 65265
  • Квадратура 402 m²
  • Разстояние до морето 2 m
Продажба
40 000 € 114 €/m²
  • Обектен код 37927
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 19700 m

Абонамент за бюлетин