Продават

Наем - Апартамент 54 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
По запитване
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7
  • Обектен код 1142
  • За продажба, под наем Наем
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 54 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)

Details

  • Плаж: песок и мелкая галька
  • Други удобства: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Дава се под наем aпартамент с площ 54 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
536 000 € 6536 €/m²
  • Обектен код 65340
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Обектен код 65347
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65350
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин