2214 имоти в 148 страници

Препоръчваме Продажба
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • Обектен код 65498
  • Квадратура 2080 m²
  • Разстояние до морето 7600 m
Препоръчваме Продажба
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Обектен код 44215
  • Квадратура 790 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Препоръчваме Продажба
300 000 € 280 000 € 2187 €/m²
  • Обектен код 65913
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 51845
  • Квадратура 753 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 60040
  • Квадратура 2361 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Изключителен Продажба
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Обектен код 62859
  • Квадратура 382 m²
  • Разстояние до морето 4900 m
Продажба
290 000 € 3625 €/m²
  • Обектен код 62867
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 2650 €/m²
  • Обектен код 62873
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 3202 €/m²
  • Обектен код 62905
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 638 €/m²
  • Обектен код 62906
  • Квадратура 768 m²
  • Разстояние до морето 480 m
Продажба
650 000 € 4304 €/m²
  • Обектен код 62910
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
315 000 € 1412 €/m²
  • Обектен код 62914
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 3600 m
Продажба
299 000 € 6361 €/m²
  • Обектен код 62955
  • Квадратура 47 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
293 000 € 6369 €/m²
  • Обектен код 62956
  • Квадратура 46 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
250 000 € 11363 €/m²
  • Обектен код 62959
  • Квадратура 22 m²
  • Разстояние до морето 4148 m

Имоти в Атика (Атина) — Сърцето на гръцкия имотен пазар

Атика, където се намира столицата на Гърция Атина, е най-динамичният регион за недвижими имоти в страната. Тук богатата история и култура се съчетават със съвременна инфраструктура, международни училища, бизнес центрове и близост до Егейско море. Купувачите могат да избират между апартаменти в центъра на Атина, крайбрежни вили в Глифада и Вулиагмени или инвестиционни имоти в развиващите се предградия. Цените на имотите в Атика нарастват стабилно, като търсенето идва както от местни семейства, така и от международни инвеститори. С висок потенциал за наем и разнообразни възможности, Атика остава най-добрият избор за живот и инвестиции в Гърция.

Абонамент за бюлетин